Informația este cheia succesului! - OBSERVATORUL NAȚIONAL TV
Informația este cheia succesului! - OBSERVATORUL NAȚIONAL TV

    FBI: Banii românilor sunt în mare pericol!

    PUBLICAT ÎN

    Biroul Federal de Investigații(FBI), unul dintre cele mai importante servicii de informații din Statele Unite și din lume a lansat un avertisment explicit, fără precedent. Banii din bănci nu mai sunt în siguranță, nicăieri în lume.

    FBI transmite că în perioada următoare vor avea loc atacuri informatice în întreaga lume, scrie Capital.

    Bancomatele vor fi golite şi vor fi retrase milioane de dolari în doar câteva ore.

    Acest lucru va fi posibil după ce hackerii vor elimina limita de retragere de la bancomate.
    Cel mai probabil, atacul va avea loc la un sfârşit de săptămână, când băncile vor fi închise, spun agenţii federali americani.
    FBI avertizează aupra faptului că atacurile de acest tip se vor înmulţi şi vor fi greu de prevenit.

    SPONSORIZATE

    Documentele tale sunt în siguranță cu Arhiva Dia

    🛡️ Protejează-ți Documentele Importante 🛡️ Documentele tale sunt în siguranță cu Arhiva Dia. Oferim...

    Descoperă-ți pasiunea pentru mecanică cu Euro Jobs! 

    Visezi să devii un expert în lumea fascinantă a mecanicii de întreținere și reparații...

    SERVICII ARHIVARE DIGITALA A DOCUMENETELOR

    🚀 Transforma haosul din biroul tau intr-o ordine digitala impecabila! 📁 Cu Serviciile noastre de...

    Recâștigă-ți Mobilitatea și Confortul cu Terapia de Decompresie Vertebrală la Centrul Laserterapie Petroșani!

    Elongația sau decompresia vertebrală reprezintă o tracțiune în ax a diverselor regiuni ale coloanei,...

    TE-AR PUTEA INTERESA

    Leonardo Badea, Prim-viceguvernator BNR: O analiză conceptuală asupra evoluției cursului real de schimb în Europa Centrală și de Est după izbucnirea pandemiei

    Cursul de schimb reprezintă o variabilă esențială, atât pentru dinamica sectorului economic real (dimensiunea...

    DANIEL FEȚANU ESTE NOUL INSPECTOR-ȘEF AL IPJ HUNEDOARA

    Comisarul Daniel Fețanu este, începând din 17 iunie 2025, noul inspector-șef al Inspectoratului de...