Informația este cheia succesului! - OBSERVATORUL NAȚIONAL TV
Informația este cheia succesului! - OBSERVATORUL NAȚIONAL TV

    Primăria Petroșani: 50.000 de lei este contribuția plătită de la bugetul local de Primăria Petroșani către Asociația de Dezvoltare Intercomunitară ”Sistemul Integrat de Gestionare a Deșeurilor județul Hunedoara”

    PUBLICAT ÎN

    Consilierii locali au aprobat alocarea sumei de 49.495,20 de lei, reprezentnând cotizația pentru anul 2020 către Asociația de Dezvoltare Intercomunitară ”Sistemul Integrat de Gestionare a Deșeurilor județul Hunedoara”.

    Suma este stabilită la numărul de locuitori și, potrivit datelor comunicate de Direcția Județeană de Statistică, municipiul Petroșani avea la data 1 iulie 2019 un număr de 41.246 de locuitori.

    SPONSORIZATE

    Documentele tale sunt în siguranță cu Arhiva Dia

    🛡️ Protejează-ți Documentele Importante 🛡️ Documentele tale sunt în siguranță cu Arhiva Dia. Oferim...

    Descoperă-ți pasiunea pentru mecanică cu Euro Jobs! 

    Visezi să devii un expert în lumea fascinantă a mecanicii de întreținere și reparații...

    SERVICII ARHIVARE DIGITALA A DOCUMENETELOR

    🚀 Transforma haosul din biroul tau intr-o ordine digitala impecabila! 📁 Cu Serviciile noastre de...

    Recâștigă-ți Mobilitatea și Confortul cu Terapia de Decompresie Vertebrală la Centrul Laserterapie Petroșani!

    Elongația sau decompresia vertebrală reprezintă o tracțiune în ax a diverselor regiuni ale coloanei,...

    TE-AR PUTEA INTERESA

    Copil de 5 luni, cu arsuri grave, transferat de urgență la București după un incendiu produs la Geoagiu

    Un bebeluș în vârstă de cinci luni a suferit arsuri pe aproximativ 65 la...

    Incendiu puternic la o locuință din Ormindea, comuna Băița. Femeie însărcinată salvată de pompieri

    Un incendiu de proporții a izbucnit seara trecută la o casă de locuit din...

    Accident grav pe DN 66, la Bănița. Două persoane rănite, una încarcerată

    Două persoane au fost grav rănite în urma unui accident rutier produs aseară pe...